Zaloguj się aby uzyskać szybszy dostęp do funkcji. Kliknij tutaj jeśli nie masz jeszcze konta.
Uwaga ! To ogłoszenie wygasło. Produkt lub usługa nie są w tej chwili dostępne.

Magnes neodymowy z uchwytem do poszukiwań UMP 97x40 siła 380 kg Firmowe

2 lata temu Usługi Kielce 177 odzwiedzin

-- zł

  • img
Lokalizacja: Kielce
Cena: -- zł

Przedmiotem ogłoszenia jest magnes neodymowy z uchwytem, wykonany na bazie dwóch magnesów neodymowych, najmocniejszych aktualnie na Polskim rynku. Magnesy neodymowe wklejone są w nierdzewnej obudowie, do których przyczepione są ucha do liny.

Prezentowane rozwiązanie było do tej pory nieznane i niespotykane na polskim rynku, a poprzez umieszczenie dwóch magnesów neodymowych w jednej obudowie zwiększamy dwukrotnie moc soczewki magnetycznej czynnej co daje dwukrotnie większą moc przez co zapewnia skuteczniejsze przeszukiwanie terenu np. (studni). Zależnie od kierunku działania siły magnetycznej istnieje możliwość wkręcenia śrub od czoła uchwytu, bądź w jego boczne ściany. Siła uchwytów magnetycznych zależy w dużej mierze od grubości metalowego elementu, do którego przyczepiany jest magnes z uchwytem oraz od szczeliny pomiędzy uchwytem z magnesem, a metalową powierzchnią oraz od kierunku działania siły oraz od długości ramienia działania siły i obciążenia magnesu.

Dostępne magnesy neodymowe do poszukiwań o mocy od ~ 180 kg do ~ 1080 kg.

O NAS

Nasza firma działa na rynku już od 2005 roku, wcześniej jako Xinxin Polska. Naszą specjalnością jest produkcja, import oraz sprzedaż mocnych magnesów neodymowych wysokiej jakości. Zdecydowaliśmy się na współpracę z firmami z całego świata, dlatego możemy wytwarzać nie tylko magnesy neodymowe, ale też wszelkiego rodzaju narzędzia z magnesami. Pod marką Dhit Sp. z o.o. działamy od 2017 roku wcześniej jako Xinxin Polska. Dokładamy wszelkich starań, aby nasza oferta była dopasowana do potrzeb i oczekiwań naszych Klientów, dzięki czemu w naszym sklepie odnaleźć można magnesy neodymowe w przeróżnych rozmiarach oraz kształcie, wśród których można wymienić magnesy pierścieniowe, walcowe, płytowe, uchwyty magnetyczne oraz przeróżne inne magnesy na zamówienie.

Więcej informacji na naszej stronie internetowej https://dhit.pl

telefon: +48 22 499 98 98

e-mail: bok@dhit.pl