Zaloguj się aby uzyskać szybszy dostęp do funkcji. Kliknij tutaj jeśli nie masz jeszcze konta.
Uwaga ! To ogłoszenie wygasło. Produkt lub usługa nie są w tej chwili dostępne.

Zdrowy piec kaflowy z widokiem ognia. Firmowe

3 lata temu Usługi Świdnica 327 odzwiedzin
Lokalizacja: Świdnica
Cena: -- zł

Prawdziwypiec kaflowy z widocznym ogniem za szybą? Ależ tak. Tym bardziej,że ma on same zalety, a praktycznie żadnej wady. Nie wysuszanadmiernie-jak kominek-powietrza, a więc nie przyczynia się douciążliwego wysychania błony śluzowej jamy ustnej i drapania wgardle, nie wywołuje chronicznego kaszlu i duszenia się,charakterystycznego dla posiadaczy kominków w sezonie grzewczym, nieosłabia odporności organizmu człowieka. W jego obecności nieodczuwa się pieczenia oczu, typowego dla gwałtownej konwekcji. Niebrudzi-jak kominek-ścian i sufitu przypieczonym kurzem, nie wywołujeżadnych ruchów powietrza w pomieszczeniu, nie wzbudza kurzu zodchodami roztoczy, a przez to nie alergizuje domowników. Jestnajprzyjaźniejszym dla człowieka urządzeniem grzewczym, gwarantemzdrowego naturalnego ciepła. Prawdziwy piec kaflowy, wprzeciwieństwie do kominka z metalowym wkładem grzewczym i piecykakominkowego, nie tylko, że nie wywołuje ruchów przegrzewanego iwysuszonego powietrza, ale emituje ze swojego płaszcza kaflowegoprzyjazną dla człowieka energię, w postaci zdrowego ciepłapromieniowania podczerwonego, tożsamego z promieniowaniem cieplnymSłońca. Dlatego jest ono tak łatwo przyswajalne przez organizmczłowieka, dogłębnie przetwarzane przez niego i wykorzystywane,tym bardziej, że człowiek wydziela ciepło tak samo w postacipromieniowania, więc przyswojenie sobie tego rodzaju ciepła jestdla niego naturalne. Ciepło promieniowania nie oddziałuje tylkopowierzchniowo na ciało, tak jak ciepło konwekcyjne przegrzanego iwysuszonego powietrza z kominka (parzy w skórę), tylko-w postacipromieniowania elektromagnetycznego- przenika przez skórę w głąbciała i ma rozdzielny wpływ na poszczególne komórki człowieka.Odczuwamy je głęboko w sobie, podobnie jak promieniowaniesłoneczne. Tego typu penetrujące naturalne ciepło-delikatne,błogie i łagodnie rozleniwiające-postrzegane jest jako niezwykleprzyjemne przez każde bez wyjątku stworzenie, nie tylko przezczłowieka. Od rozgrzanego kominka-i nieprzyjaznej aury wokółniego-uciekamy w najdalszy kąt salonu, natomiast do rozpalonegokaflowego cielska pieca chętnie tulimy się, przylegamy całymciałem, chłoniemy energię. Na rozgrzanym kaflowym przypiecku,napiecku czy zapiecku chętnie regenerujemy swoje siły witalne.Prawdziwy piec kaflowy zapewnia przytulną atmosferę, relaksacyjnywypoczynek, swobodę oddychania i smakowity sen. Mówi się nawet, żewytwarza tzw. naturalną klimatyzację piecową. Kto przebywał przezjakiś czas z prawdziwym piecem kaflowym, ten zawsze będzie jużtęsknił za jego aksamitnym ciepłem. Z tego też względu, nietylko budowany jest w salonie, ale też w sypialni, a nawet włazience lub w coraz modniejszych pokojach kąpielowych.Przystosowany jest do postawienia w domach energooszczędnych zrekuperacją. Od kominka jest zdrowszy, wielokrotnie ekonomiczniejszyw użytkowaniu i dużo bardziej higieniczny.

Wybórwzorów kafli i szkliw jest tak ogromny, oryginalny i fascynujący,że piec kaflowy wpasować można nie tylko do każdego historycznegopomieszczenia, ale obecnie już także do ultranowoczesnego iminimalistycznego. Nie ma żadnych barier. Piec kaflowy może byćzaprojektowany niekonwencjonalnie, przewrotowo i bardzo śmiało.Może zewnętrznie wyglądać jak kominek, a w rzeczywistości będzieprawdziwym piecem kaflowym, zniewalającym każdego swym delikatnymciepłem. Zapraszamy do współpracy architektów i dekoratorówwnętrz ze świeżymi nowatorskimi pomysłami.

Jeżeliwięc planujecie Państwo budować kominek lub, co gorsza, jesteścieniechlubnym jego posiadaczem, z całym bagażem uciążliwości,jakie oferuje jego użytkowanie, to czas najwyższy skończyć z tymiwszystkimi niedogodnościami i zafundować sobie urządzeniegrzewcze, które będzie Waszym przyjacielem, a nie brudnymniechcianym sprzętem. Prawdziwego pieca kaflowego proszę tylko niemylić z dostępnymi gotowymi piecykami kominkowymi w zabudowachkaflowych, które posiadają w środku metalowe paleniska. Piece tenie mają nic wspólnego z komfortowym i zdrowym promieniowaniemcieplnym. To zwykłe kozy konwekcyjne ogrzewające gorącympowietrzem.

Prawdziwepiece kaflowe (w tym relaksacyjne i sypialne) stawiamy na tereniecałego kraju i poza granicami. Wykonujemy indywidualne projekty.Posiadamy kafle z 20 kaflarni z całej Europy. Więcejinformacji pod telefonami: 68 3273341, 606756498 i na stronieinternetowej firmy www.salonsobkowiak.pl