Zaloguj się aby uzyskać szybszy dostęp do funkcji. Kliknij tutaj jeśli nie masz jeszcze konta.
Uwaga ! To ogłoszenie wygasło. Produkt lub usługa nie są w tej chwili dostępne.

Kuchnia kaflowa-tradycja i prestiż. Firmowe

3 lata temu Usługi Świdnica 301 odzwiedzin
Lokalizacja: Świdnica
Cena: -- zł

Żywyogień pod płytą w pomieszczeniu kuchennym? Jest niezbędny doprzygotowania najsmakowitszych dań. Gospodynie, które nie majątradycyjnej kuchni kaflowej, nawet nie biorą się za przyrządzaniewielu potraw, gdyż na kuchence gazowej lub elektrycznej, choćby niewiadomo jak się starały, nie są w stanie uzyskaćsatysfakcjonujących efektów kulinarnych. Kto zakodował sobie smakpotraw, przygotowanych na żywym naturalnym ogniu, ten nigdy niezaakceptuje ich z gazówki czy z płyty ceramicznej. Dlatego teżwiele tradycyjnych i pysznych potraw nie przygotowuje się na nich,bo wysiłki kulinarne są z góry skazane na niepowodzenie. Na kuchnikaflowej bardzo łatwo jest wyczarować przepyszne potrawy, nawet bezszczególnego starania się. Prawdziwy ogień pod płytą zrobi to zanas i zachwyci podniebienia domowników. Obsługa kuchni jestbanalnie prosta i intuicyjna. Na rynku jest tak ogromny wybór wzorówkafli i różnorodnych szkliw, że do każdego wystroju wnętrzamożna bez problemu zaprojektować kuchnię marzeń (w apartamencie,lofcie). Szczególnie w awangardowych pomieszczeniach, nowatorskozaprojektowana kuchnia, z prostymi nowoczesnymi okuciami, powalikażdego na kolana-tym bardziej-że mało kto jej się tutajspodziewa, gdyż coraz mniej izb kuchennych posiada komin. A gdy dotego będzie miała widoczny ogień w palenisku, nie będziemy wstanie mu się oprzeć i na dłużej pozostaniemy w aneksie jadalnym,zajadając się smakowitościami. Hipnotyczny ogień zawsze urzeka ifascynuje. Kuchnia z kaflowym ogrzewaczem i ciepłym przypieckiemwypromieniowuje jeszcze długo-po skończeniu palenia-przyjazneciepło dla człowieka. Nawet dla alergików. Może posiadaćwymiennik wodny do przygotowywania ciepłej wody użytkowej lub nawetdo wodnego centralnego ogrzewania, a także płytę indukcyjną lubceramiczną plus dodatkowy piekarnik elektryczny. W obszernych izbachbudujemy kompleksy kaflowe, będące centrami kulinarno-ogrzewczymi,w skład których wchodzi trzon kaflowy, prawdziwy piec chlebowy,pokojowy piec kaflowy z ogrzewanym przypieckiem a nawet wędzarnia iogrzewana platforma do spania. Jest to samowystarczalny zestaw,obywający się bez elektryczności i niezależny od kaprysówpogody. Nawet, gdy w zimie nas zasypie, zabraknie prądu, to mającna wyposażeniu tak wypasiony zestaw kaflowy, możemy przez wieledni-w przyjaznym cieple-smakowicie biesiadować i wyśmienicie sięwysypiać. Gdy dla domów uzależnionych od mediów zewnętrznychtaka sytuacja jest zawsze tragedią, dla nas będzie wyśmienitązabawą i przygodą.

Kuchniakaflowa jest nieodzowna w gospodarstwach agroturystycznych,pensjonatach, rybakówkach, domach rekreacyjnych użytkowanychokresowo.

Zapraszamy dowspółpracy architektów i dekoratorów wnętrz ze świeżyminowatorskimi pomysłami.

Kuchniekaflowe i centra kulinarno-ogrzewczestawiamy na terenie całego kraju i poza granicami. Wykonujemyindywidualne projekty. Posiadamy kafle z 20 kaflarni z całej Europy.Więcej informacji pod telefonami: 68 3273341, 606756498 i na stronieinternetowej firmy www.salonsobkowiak.pl